Wynajem krótkoterminowy

Krótkoterminowy wynajem samochodów premium Flix Cars – Warszawa

Wypożyczalnia samochodów Flix Cars posiada w swojej ofercie wynajem krótkoterminowy przeznaczony zarówno dla przedsiębiorców jak i osób fizycznych. Umowę charakteryzuje krótki okres trwania od 1 do 30 dni, w zależności od zapotrzebowania. Do wyboru posiadamy auta sportowe, eleganckie, ale również rodzinne SUV-y adekwatnie do przeznaczenia. Sama procedura wynajmu jest banalnie prosta i nie zajmuje dużo czasu. Wystarczy, że zarezerwujesz wybrane auto, udasz się do wypożyczalni celem podpisania umowy najmu i wyjeżdżasz samochodem w pełni do Twojej dyspozycji na umówiony okres czasu.

Co oferuje krótkoterminowy wynajem samochodu?

Kiedy można skorzystać w krótkoterminowego wynajmu auta premium?

Jest to świetna alternatywa, do poruszania się taksówkami, co niestety wiążę się z kosztownym podróżowaniem, natomiast poruszanie się komunikacją miejską nie gwarantuje maksymalnej mobilności w dotarciu do docelowej destynacji, nie wspominając o komforcie. Krótkoterminowy wynajem pojazdu jest ekonomiczny, a przy okazji można usiąść za kierownicą pożądanego modelu. Niekiedy sama okoliczność wizyty wymaga lepszego samochodu od odpowiednika jaki posiadamy w garażu.

Poza tym zawsze jest dobry pretekst, aby skorzystać z luksusowej oferty.

Dlaczego warto skorzystać z wynajmu krótkoterminowego Flix Cars?

Przede wszystkim z wygody i ekonomii użytkowania. Nie martwisz się niczym, oprócz ustawienie dobrej muzyki, która dopełni komfortu jazdy. Pełny wachlarz nadwozi pojazdów, na dłuższe wypady z rodziną lub przyjaciółmi proponujemy SUV-y, na zwinne poruszanie się po mieście, świetnie sprawdzi się coupé, na oficjalną podróż nie powstydzisz się limuzyny. Dodatkowo nie przejmujesz się ewentualną awarią czy usterką, podstawimy auto zastępcze i serwisujemy dotychczasowe.

Nasza oferta przewiduje:

Zmartwienia bierzemy na siebie, a Ty nie zakłócasz swojej podróży.