Wynajem długoterminowy

FlixCars wynajem samochodów w okresie długoterminowym 

FlixCars to wypożyczalnia samochodów premium z siedzibą Warszawie. W ofercie najmu długoterminowego możesz wynająć wybrane auto od 2 do 4 lat. Stawki uzależnione są od indywidualnych preferencji klienta, które ustalimy wg krótkiego wywiadu.

Dysponujemy luksusowymi markami europejskimi oraz amerykańskimi w rożnych wariantach nadwozia. Gwarantujemy pełną opiekę od ubezpieczenia zaczynając, przez wymianę opon, na serwisie kończąc. Proponujemy indywidualne rozwiązania w konkurencyjnych cenach.

Dlaczego warto skorzystać  najmu długoterminowego?

Nie musisz angażować się w wieloletnie kredyty, po których auto najczęściej traci na wartości. Nie martwisz się o koszty leasingu, nie pilnujesz wizyt u mechanika, przeglądów, umów, najmujesz na ustalony termin z możliwością przedłużenia. Jest to najwygodniejsza forma użytkowania pojazdu bez zobowiązania zakupu, a dzięki stałej opłacie możesz swobodnie zaplanować swój budżet lub koszty firmowe.

Flix cars wynajem samochodów premium dla przedsiębiorców

Zaopatrujemy floty małych i dużych przedsiębiorstw. Zakup kilku lub kilkunastu aut służbowych to duża inwestycja okraszona sporym ryzykiem, a jednak zmotoryzowane zaplecze jest niezbędne do prowadzenia firmy oraz budowania jej wizerunku. Jest to szczególnie istotne posunięcie strategiczne dla nowych przedsiębiorstw o nieugruntowanej pozycji na rynku. Dzięki najmowi długoterminowemu, masz stałe koszty, w związku z czym możesz skutecznie planować wydatki firmy, nie narażając jej na potencjalne straty, a sobie zaoszczędzisz stresu uzależnionego między prosperowaniem działalności, a utrzymaniem dużej ilości aut.

Po zakończeniu umowy możesz wymienić flotę na nową lub możesz wykupić dotychczasowy komplet za ustaloną kwotę. Jest to duże udogodnienie, gdyż przy tradycyjnych zakupach, wymiana wszystkich samochodów jest o wiele bardziej problematyczna i wiąże się z większym nakładem finansowym. Zdajemy sobie sprawę z perturbacjami na rynku, dlatego do każdej oferty podchodzimy z dużą starannością, by zaproponować najlepsze rozwiązanie dodatkowych wyposażeń samochodów.

Nasza firma zajmuje nie formalnościami i obsługą aut służbowych, jednocześnie odciążając przedsiębiorcę od niepotrzebnych dodatkowych obowiązków, takich jak:

Flix cars wynajem samochodów premium dla osób fizycznych

Flix Cars w ofercie długoterminowego wynajmu aut dla osób fizycznych posiada szeroki wybór przedstawicieli klasy średniej i premium do użytku prywatnego. Idealne rozwiązanie dla fanów motoryzacji, którzy nie chcą wiązać się wieloletnim zobowiązaniem finansowym w postaci kredytu lub leasingu. Obecne czasy bywają różne lub niepewne, ale to nie powód by rezygnować z przywilejów korzystania z luksusowego samochodu, minimalizując ryzyko możliwości jego utrzymania. Długoterminowy wynajem aut jest świetną alternatywą dla osób, którym np. Powiększyła się rodzina i potrzebują szybkiej wymiany na „coś większego”.

Doskonale znamy motoryzacyjne dylematy amatorów szybkiej jazdy, którzy nie lubią się ograniczać do ulubionego samochodu sportowego, by po kilku latach, bez zobowiązań wymienić je na lepszy model. Oczywiście wynajmujący po zakończeniu umowy ma możliwość wykupienia samochodu na korzystnych warunkach. Ale to na spokojnie, decyzja należy wyłącznie do Ciebie.

Długoterminowy wynajem samochodów z naszej oferty to nie tylko luksus jazdy swoim wymarzonym modelem, to przede wszystkim luksus nie martwienia się o formalności z nim związane.

W razie powstania szkód posiadamy pakiet ubezpieczeń, zajmujemy się serwisem oraz gwarantujemy auto zastępcze. Oszczędzasz czas, nerwy i pieniądze.

Wypożyczając auta od Flix Cars, masz pewność, że są one zadbane, technicznie sprawne i ubezpieczone. Formalności są szybkie i bezbolesne, nie zamierzamy przedłużać momentu przekazania kluczyków, abyś cieszył się z tego co motoryzacja ma najlepszego do zaproponowania.