Wynajem okolicznościowy

Flix Cars Wynajem okolicznościowy – Warszawa 

Wypożyczalnia samochodów Flix Cars wychodzi na przeciw wymaganiom klienta, dostosowujemy się do Państwa potrzeb oraz okoliczności życiowych. Poza wynajmem krótkoterminowym i długoterminowym, wypożyczamy auta sportowe i luksusowe na wyjątkowe okazje, imprezy okolicznościowe, sesje fotograficzne, spotkania branżowe i wszystkie wydarzenia, na których chcesz zrobić dobre wrażenie. Wybór odpowiedniego auta to rzecz niezbędna, jak krawat do garnituru, musi dodawać klasy. W naszym szerokim wachlarzu imponującej floty znajdują się przedstawiciele marek BMW, Mercedes, Range Rover, czy Dodge. Jest to wygodne rozwiązanie, aby cieszyć się wymarzonym modelem samochodu w wyjątkowym dniu

Na jakie imprezy można wypożyczyć luksusowe auto Flix Cars?

Okazji można wymieniać bez końca. Wszystkie mają wspólny mianownik – są niepowtarzalne.

Cała oprawa musi być wyjątkowa. Karocy w ofercie nie posiadamy, ale mamy coś z większą ilością koni. Piękne, luksusowe auta, które dyskretnie oddadzą charakter uroczystości. Do Państwa dyspozycji znajdują się auta eleganckie i te bardziej sportowe, adekwatnie do preferencji.

Będziemy zaszczyceni jeżeli, któreś z nich będzie mogło Państwu towarzyszyć w tym szczególnym dniu.

Jesteśmy otwarci na propozycję zdobień oraz stosownych strojeń.

Dla niezdecydowanych, służymy poradą w doborze odpowiedniego samochodu.

Dlaczego powinieneś skorzystać z naszej oferty?

Samochody luksusowe i sportowe w ofercie Flix Cars z wypożyczeniem na imprezy okolicznościowe są w pełni ubezpieczone, proponujemy indywidualne przygotowanie samochodu oraz sporządzenie satysfakcjonującej oferty. Mają Państwo możliwość zarezerwowania upatrzonego pojazdu z opcją door to door. Jest to gwarancja korzystania z najwyższej klasy asortymentu, wszystko pod okiem indywidualnego opiekuna.